expo-izmir-day-of-rebirth-private-new-year-party-2018

Day of Rebirth – Private New Year Party 2018

31 Aralık 2017 5849 2 0

Harita yükleniyor...

Etkinlik Adı
Day of Rebirth – Private New Year Party 2018

Tarih/Saat
31/12/2017 - 01/01/2018
Tüm Gün
Mekan
Eski Foça
Etkinlik Kategorisi


Etkinlik Etiketleri


Yepyeni başlangıçların simgesi haline gelen Yılbaşı gecesinde Psychedelic Art Gallery ekibi sizleri sanat, müzik ve eğlenceye davet ediyor! Gece boyunca Dj performansları , Psychedelic Art Gallery sanatçılarının oluşturduğu sanat galerisi ve yılbaşı gecesine özel hazırlanan performans gösterileri ile unutamayacağınız bir gece sizleri bekliyor! Bu Özel Yılbaşı Gecesinde 100 bilet ile sınırlı tutulan etkinlik için bilet satışlarımız başlamıştır. Girişler özel davetiye ile olduğundan kapıda bilet satışı olmayacaktır.

 

Giriş : 100 TL

 

Bilet Satış 

WhatsApp : +905056954195     +905533257023

Etkinlik İzmir / Foça’da Delice zeytin ağaçlarıyla çevrili bir vadide, özel bir işletmede gerçekleşecektir. Mekanın açık ve kapalı bölümleri bulunmaktadır. Adres bilgileri elektronik davetiyelerde yer alacaktır.
!!! ÖNEMLI BİLGİLENDİRME !!!
ETKİNLİK ALANINA DIŞARIDAN YİYECEK, İÇECEK, YASADIŞI MADDELER, SİLAH, KESİCİ DELİCİ ALETLER vb. GETİRİLMESİ KESİNLİKLE YASAKTIR.
ETKİNLİK ALANINA GİRİŞLER GÜVENLİK KONTROLÜ ALTINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. TÜM KATILIMCILARIN BU KONUYA DUYARLI OLMALASINI RİCA EDERİZ.

share TWEET PIN IT SHARE share
Comments
  1. -

    Aradığım partiyi buldum sanırım. Biletleri kredi kartı ile alabilir miyiz ?

    1. -

      Sayfamızda satış işlemleri gerçekleştirilmemektedir. Satın alabileceğiniz link mail adresinize gönderilmiştir. Şimdiden iyi eğlenceler.

Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir