expo-izmir-gece2

İzmir Etkinlikleri Expoizmir’de

2 Aralık 2017 610 0 0

Ben, bütün İzmir’i ve bütün İzmirlileri severim. Güzel İzmir’in temiz kalpli insanlarının da beni sevdiklerinden eminim. Yalnız bir tesadüf, beni Karşıyaka’ya daha fazla bağlamıştır. Karşıyakalılar, annem sizin bağrınızda, sizin topraklarınızda yatıyor. Karşıyakalılar, İzmir’igördüğüm gün evvelâ Karşıyaka’yı ve orada da sizin Türk topraklarınızda yatan annemin mezarını gördüm!

Mustafa Kemal ATATÜRK – 1925

 

 

Biz de Atamız gibi birer İzmir sevdalısı olarak İzmirde olan biten ne varsa, konser, tiyatro, stand-up, sinema, atölye etkinliği, konferans, seminerden mekanlara, gidilecek yerlere, doğal güzelliklere, yenilecek şeylere kadar ne ararsanız hepsini Expoİzmir ‘ de toplamaya karar verdik. Yaklaşık 3 yıl önce başlamaya karar verdiğimiz projemize Eylül 2017 de başladık ve İzmir’deki etkinlik ve mekanlar ile ilgili paylaşımlarımıza başladık.

 

Henüz çok yeni olduğu için İzmir etkinlikleri nin bir kısmına yer verebiliyoruz ve zamanla içeriklerimizi artırıyoruz. Hem etkinlik biogilerine hem de gezilecek görülecek yerler ile ilgili bilgiler aktarmaya çalışıyoruz. Sınırlı imkanlar dahilinde sizlere sınırsız bir İzmir deneyimi yaşatmak için her geçen gün daha da büyük bir kitleye ulaşmaya çalışıyoruz.

 

Siz değerli kullanıcılarımıza daha iyi bir site deneyimi sunmak adına sürekli kendimizi geliştirmeye ve bir adım daha, bir adım daha ileri gitmeye çalışıyoruz. Bize daha iyi yerlere gelmek adına katkıda bulunmak veya istek öneri iletmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

 

Bir etkinlik düzenleyen mekan sahibi veya organizatör iseniz Etkinlik Öner adımından detayları iletebilirsiniz. Mekan Öner adımından ise ister mekan sahibi olun isterseniz gezdiğiniz gördüğünüz yerleri bizlere iletebilirsiniz.

 

Dilerseniz herhangi bir konuda görüş ve önerinizi bildirmek adına admin@expoizmir.com mail adresimizi kullanabilirsiniz.

 

Zamanla burada aradığınız herşeyi bulabileceksiniz. Bundan sonra İzmir etkinlikleri denilince akla ilk gelecek yere hoş geldiniz diyelim…

Tags: Etkinlik İzmir, İzmir Etkinlik, İzmir Etkinlikleri Categories: Expo, Genel
share TWEET PIN IT SHARE share
Related Posts
Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir