olumsuzask-expoizmir

İzmir’de Sevgililer Günü

1 Şubat 2018 1665 4 0

Güzelyalı’dan bir okaliptüs

Bir palmiyeye vurulmuş

Karşıyaka’dan

Gelgelelim arada koskoca deniz

Ah palmiye

Ah okaliptüs!

 

Erdoğan Çokduru

 

kordon-gun-batimi-expo-izmir

 

İzmir’de Konak – Karşıyaka vapuruna bindiyseniz mutlaka karşılamışsınızdır bu şiir ile. Peki neden bu şiir ile başladık dersiniz? Cevabı belli.

 

İzmir Sevgililer Günü

14 Şubat’a az kaldı. Herkesi sardı tatlı bir telaş. Sevgililer gününde ne hediye alacağım, nereye götüreceğim, ne yapacağım? Sizin de aklınızda bu sorular yavaştan belirmeye başladı ise ve kararınızı henüz veremediyseniz tam yerindesiniz.

 

En güzel hediye emek verdiğiniz, el emeği ile kendiniz yaptığınız hediye diyorsanız atölye etkinliklerimizi inceleyebilirsiniz. 14 Şubat akşamında sevgiliniz ile beraber muhteşem bir akşam yemeği menüsü hazırlayacağınız bir kursa gidebilir veya müthiş bir konser ile taçlandırabilirsiniz. Filarmoni orkestrasını dinleyebilir veya sizler için sunduğumuz seçenekler arasından tiyatro izlemeyi seçebilirsiniz. Bütün bu etkinlikler ile ilgili detaylara ulaşmak için etkinlik kategorilerimizden veya üst menüden Sevgililer Günü kategorisini seçebilirsiniz.

Hiçbiri ilgimi çekmedi ben sadece gezeceğim derseniz İzmir Gezi Rehberi kategorimizi inceleyebilir, sizlere sunduğumuz alternatiflerden birini seçerek güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Tags: 14 şubat izmir, izmir 14 şubat, izmir sevgililer günü, izmirde sevgililer günü, sevgililer günü izmir Categories: Genel, Sevgililer Günü
share TWEET PIN IT SHARE share
Related Posts
Comments
 1. -

  İzmir’de sevgililer günü bir başkadır. Gezilecek o kadar çok yer var ki..

 2. -

  İmirde bu yil sevgililer gununu kutlayacagk. Ogrenciyim bakalim nasil bir zaman gecirecegiz skmdiden sabirsizim

 3. -

  Yine geldi bir sevgililer gunu daha. Bu sefer nasilmatlaticaz bakalim. En iyisi cicek yaptirayim

 4. -

  Gayet güzel bir makale olmuş. Aşk şehri Aşk’ta kutlanır 🙂 sevgilisi olanlar için bulunmaz bir yer. Şimdiden sevgilisi olanların sevgililer günü kutlu olsun.

Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir