izpek-tiyatro-gunleri

İZPEK Tiyatro Günleri

28 Ocak 2018 827 1 0

”Kalite ve estetiğin öncüsü İzpek, yaşam için her daim sanatla” sloganıyla başlatılan Sahne Tozu Tiyatrosu İzpek Tiyatro Günleri, 18 Ocak’ta Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi’nde Kamp 17 oyunu ile başladı.

Çok beğenilen tiyatro sonrasında konuşan Sahne Tozu Tiyatrosu’nun Genel Sanat Yönetmeni Çağlar İşgören, beraberlikleri için İzpek’e teşekkür etti. Sahneye davet edilen İzpek Yönetim Kurulu Başkanı Özay İpek ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan İpek, Sahne Tozu Tiyatrosu ve oyunlarının daha fazla İzmirli tiyatro severlere ulaşmasında katkıları olmasından ötürü mutluluklarını dile getirdi. Tüm İzmirli tiyatro aşıklarını her perşembe tiyatro izlemeye davet etti.

İzpek’in desteği ile “Sahne Tozu Tiyatrosu İzpek Tiyatro Günleri” Haziran ayına kadar her perşembe ücretsiz gösterimlerine devam edecektir. Biletlerinizi her perşembe gişelerden 18.00’dan itibaren alabilirsiniz. Tiyatro sahneleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve devam eden tiyatro bilgilerini görmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

 

Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi

Sahne Tozu Tiyatrosu Fehmi İşgören Sahnesi

Tags: İZPEK, Sahne Tozu Tiyatrosu, Ücretsiz, ücretsiz tiyatro izmir Categories: Etkinlikler
share TWEET PIN IT SHARE share
Related Posts
Comments
  1. -

    Tiyatro benim icin bir hobydir. Firsat buldukca kaciyorum. Yakinda izmire tasinicam. İlerleyen zamanlarda ordada bir salon bulma cabalarina giricem bu konuda

Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir